Ubytování

Na naší ubytovně najdete tři pokoje (4 + 7 + 8 lůžek) se zapůjčeným povlečením. Na každém pokoji je skříň na oděvy.

V areálu se nachází asfaltové hřiště pro volejbal, dětské hřiště s průlezkami, venkovní posezení u vchodu budovy a ohniště. Na požádání zapůjčíme zdarma sekeru a vidlice na opékání.

V kuchyňce lze využít dvouplotýnkový vařič, základní nádobí, mikrovlnnou troubu, lednici, varnou konvici.

Návštěvníci mají k dispozici společné 2 x WC, 2 x koupelnu a 1 x sprchový kout s teplou a studenou vodou po celý den. 

K dispozici je také bezplatné Wi-Fi a úschovna kol.

Ubytovací řád

1) Při příjezdu je zákazník zapsán do ubytovací knihy, správce vydá klíče od pokoje a vchodu, potřebné množství ložního prádla. Na správce ubytovny se také obracejte s požadavky a připomínkami.

2) Stanovený poplatek za ubytování bude uhrazen v hotovosti při nástupu na základě vydaného příjmového dokladu (individuálně při hromadných akcích lze s dostatečným předstihem uzavřít dohodu o platbě na fakturu). Platební karty nepřijímáme.

3) V celé budově je ZÁKAZ KOUŘENÍ!

4) S předaným zařízením a jeho vybavením návštěvníci zachází ohleduplně a bez poškozování. V opačném případě bude účtována přiměřená finanční náhrada.

5) S ohledem na obyvatele okolních domů je nutné od 22 hodin dodržovat NOČNÍ KLID!

6) Nástup do zařízení je od 17.00 do 20.00 hod. nebo dle domluvy, odjezd pak v dohodnutý den nejpozději   do 11.00 hodin.

7) V případě ubytování se psem za jeho chování zodpovídá majitel s ohledem na ostatní ubytované. Je ZAKÁZÁNO VENČENÍ PSŮ na přilehlém dětském hřišti!

8) V kuchyňce lze použít veškeré vybavení pro jednoduché vaření. Udržujte zde čistotu a použité nádobí po sobě umývejte a ukliďte!

9) PRO PARKOVÁNÍ VYUŽIJTE ŠIKMÉ STÁNÍ POD OŘECHY U SILNICE. Tolerujte soukromé pozemky v okolí domů místních obyvatel v obci.

10) Při odjezdu se zapůjčené ložní prádlo odstraní z lůžkovin a ponechá na místě. Odpadky se odkládají do venkovního odpadového koše. Pokoj se přenechává ve stavu, v jakém byl při Vašem příjezdu!

Děkujeme za ohleduplnost vůči ostatním ubytovaným. Přejeme příjemný pobyt!